Renovace a servis

O vaše okna se umíme postarat, ať už jsou v jakémkoliv stavu. Důkladná péče dokáže zázraky.

Renovace
Servis a údržba
Hliníkové opláštění

Renovace a nátěry starších oken

Psí drápy, vítr, déšť, slunce nebo prostě jen zub času.
To vše k životu patří.

A také nechává otisk na vašich oknech a dveřích. Hlavně klid – nemusí to být důvod ke smutku nebo hned k drahým výměnám. Nechte nás, abychom na vaše okna či dveře pustili zkušené ruce našich odborníků.

V tom, jak to děláme není žádný fígl.

Pro renovace používáme jen kvalitní materiály, certifikované přípravky a výběrové nářadí. Striktní technologické postupy známe i pozpátku a důsledně je dodržujeme – to je základ, díky kterému vám můžeme na provedené opravné práce poskytovat záruku tříletou záruku. 

Přemýšlíte, jestli má ještě smysl okna renovovat? Ozvěte se nám a my přijedeme. Okna prohlédneme a poradíme vám, co bychom na vašem místě udělali my.


Pouze nejvyšší kvalita

Používáme pouze prostředky a nástroje německé značky Remmers, od níž jsme pravidelně školení. Dodržujeme doporučené technologické postupy.

Servis a údržba

Není tajemstvím, že okna i dveře jednou za čas potřebují seřídit a ošetřit.

Někdy dokonce i opravit. My vás v tom nenecháme – rádi vám nabídneme naše zkušenosti a předvedeme naše profesionální servisní péči o veškeré okenní výplně. Ať už je to rozbité kování, povolené panty, vymačkané těsnění, hrubý chod, rozbité sklo nebo jiné mechanické poškození, jsme tu. Stačí nám napsat nebo zavolat.


Záruční a pozáruční servis:

Výměna kování
Výměna těsnění
Promazání kování
Výměna prasklých skel, vč. dřevěných oken
Seřízení oken a dveří


Hliníkové opláštění

Okna jako nová díky hliníkovému opláštění.

Trvanlivá kombinace materiálů

Díky práškovému lakování na vnější straně získají eurookna vrstvu navíc, ta prodlouží jejich životnost a stanou se tak odolnějšími vůči povětrnostním vlivům, což zahrnuje třeskuté mrazy, neúprosné krupobití a spalující sluneční paprsky. Zároveň si však z vnitřní strany zachovají líbivý vzhled dřeva.


Bezúdržbový hliník

Na rozdíl od jiných, je hliník naprosto bezúdržbovým materiálem, který je čas od času potřeba přetřít pouze mokrým hadříkem a odstranit z něj nečistoty, pouze z estetického důvodu.


Opláštění pro téměř každé eurookno

Na valnou většinu již zabudovaných eurooken je možné nainstalovat také dodatečné hliníkové opláštění. Díky jeho variabilitě můžete ze starých poškozených oken udělat vzhledná a hlavně funkční, která budou sloužit dalších desítky let bez nutnosti výměny.

Ve Vadeu se pod jednou střechou spojují lidé oddaní oknům a dveřím.

A také kvalitě a dobrému servisu. Známe ta nejlepší okna v každé cenové kategorii a co je důležité – umíme je také odborně namontovat. Správně provedená montáž je půlka úspěchu. Nakonec se o okna také umíme starat. Kdo nezanedbá údržbu, má okna na století.

Pracujeme se všemi typy okenních profilů.

Hliník, dřevohliník, dřevo i plast. Kromě oken a dveří umíme také velkorysé posuvné stěny a útulné zimní zahrady, ve kterých je pohoda po celý rok.

Ale není to jen o nových oknech či dveřích.

Pečujeme i o ty starší – ať už je máte od nás, nebo jsou to okna ještě z dob pradědečka. Možná netěsní, možná se špatně zavírají, možná jsou odřená, okousaná nebo prostě jen velmi stará. Mrkneme na to a uvidíme. S okny umíme zázraky.

Poptejte naše služby, rádi vám řekneme více

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz