Realizace nových oken a dveří

Hliník, plast, dřevo nebo dřevohliník? Možná už víte, možná se ještě chcete poradit.

Nejlepší materiál? Věřte nebo ne, ale máme je rádi všechny

Každý materiál má své důvody, proč si ho vybrat. Probereme to spolu a vybereme taková okna a dveře, která nejlépe splní vaše představy a očekávání.

Každý materiál má jiné výhody, parametry a ideální využití. Ale nebojte se – bez ohledu na materiál, dodáváme jen taková okna a dveře, za které bychom dali ruce do ohně.

U nás nic špatného nekoupíte, kvalita našich výrobků je pro nás stěžejní. Mrkněte, jaké jsou jednotlivé výhody a nevýhody.

Průvodce výběrem

Novostavba
Rekonstrukce
Dokumentace
Stavební práce

Správná okna a správná montáž – jedno z nejdůležitějších rozhodnutí při stavbě domu.

Máme za sebou už stovky úspěšných realizací. Stovky vysněných domovů, stovky příjemných kanceláří, stovky výhledů ze školních lavic. Realizujeme okna do rodinných i bytových domů, kancelářských budov, škol, nemocnic i historických objektů. Montujeme dveře, přes které nepropustí zimu ani nezvanou návštěva a posuvné stěny, které spojují interiér a exteriér vašeho domu v jedno.

A jak to probíhá

Na začátku spolu projdeme váš stavební projekt. Promluvíme si o vašich představách a poradíme vám, jaké okna či dveře vybrat. Jakmile si vyberete, okna zadáme do výroby a mezitím naplánujeme termín montáže. Stejně jako pro vás, i pro nás je důležité nachystat okna včas a být připraveni. Když přijde den D, pustíme se do montáže a dáváme si záležet. Správná montáž je stejně důležitá jako okna samotná. 

Tím to ale nekončí. Hotovou práci řádně předáme a vysvětlíme vám vše, co je k oknům potřeba vědět. A ještě jedna věc – sice jsme tým plný chlapů, ale nepořádek po sobě nenecháváme. Odcházíme, až když je opravdu hotovo.

Kdyby v průběhu montáže nebo po ní nastal problém, nezavíráme oči. Jsme stále tady, připraveni cokoliv řešit.

Výměna oken při rekonstrukci stavby

Možná se chystáte se rekonstruovat. Rádi se na to s vámi podíváme. 

U rekonstrukcí obvlášť platí, že výběr správného okenního profilu dělá divy. A nejen na pohled – u starších domů je potřeba pracovat také s parametry jako jsou vlhkost, tepelné ztráty a použité stavební materiály.

Ale nečeká nás žádný oříšek. Prostě navrhneme takové řešení, které stavbě sedne technologicky i esteticky. A pak se postaráme  o odbornou montáž od začátku do konce.

Jste-li v památkové zóně, není důvod k panice. S památkáři mluvit umíme a rádi zařídíme potřebná povolení. S výměnou oken v regulovaných oblastech máme zkušenosti a v nabídce máme prověřené okenní profily i pro tuto kategorii budov.

Úřední a stavební dokumentace

Občas nestačí jen správně vybrat.

Stavaři potřebují vědět, jak správně připravit stavební otvory. Úředníci chtějí mít spočítáno, kolik tepla vám uteče z domu. V historických oblastech na vás zase čekají památkáři se svými požadavky na vnější vzhled budovy. Nezlobte se na svého projektanta, jestli je na to krátký. Nemusíte z toho mít bolehlav.

Okna a dveře jsou náš denní chléb. Všechny tyto požadavky jsme řešili už tolikrát, že to ani nespočítáme. Pokud chcete, budeme součásti procesu už od těchto okamžiků. Nechte naše zkušenosti pracovat na vašem projektu. Připravíme či doplníme všechnu potřebnou dokumentaci a zajistíme ta razítka, která potřebujete. Rádi vám ten přípravný proces usnadníme.

Doplňující stavební práce

Montovat okna a dveře, to je náš chleba. Do chybně připraveného otvoru vám je sice nedodáme, ale nečekáme s rukama za zády. 

Aby vše dopadlo dobře, koukáme se před i za okamžik montáže. Najdeme-li někde problém, problematiku vám vysvětlíme a budete-li chtít, sami se postaráme o to, aby vše bylo jak má. 

Někdy je to potřeba a proto máme přesah i do dalších oborů stavebních prací. Občas je to podezdívka, jindy třeba fasáda. Nikdy od nás ale neuslyšíte, že něco nejde nebo to jde napůl. Pokud se o to dá vyřešit, vyřešíme to.

Složité? Hoďte to na naši hlavu

Přijďte, dejte si u nás dobrou kávu a v prostorách naší útulné vzorkovny nám řekněte, co od vašich nových oken očekáváte. Společně to probereme, vymyslíme a nakonec i vybereme. Rozumnět oknům je naše práce a děláme ji rádi.

Domluvme si schůzku

Dobře udržovaná okna jsou na věky. S údržbou, servisem a renovací Vám také rádi pomůžeme.

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz