Plastová okna

Plastová okna jsou velmi atraktivní volbou v poměru cena/výkon. 

S plastovými okny vás čekají desítky let spokojeného užívání. Jejich hlavní výhodou je perfektní tepelná izolace, která vám pomůže výrazně snížit náklady na vytápění. Navíc se vyznačují skvělou zvukovou izolací a nevyžadují náročnou údržbu, protože jsou velmi odolná vůči povětrnostním podmínkám.Plast je skvělou volbou v poměru cena/výkon

Všichni bychom si nejraději dopřáli to nejlepší, co existuje, ne vždy je to ale nutné. Vybrat si plastová okna a dveře neznamená přistoupit na špatnou kvalitu. I tento materiál má své nesporné výhody, za které vám poděkuje nejen váš rodinný rozpočet. 

S plastovými okny vás čekají desítky let spokojeného používání bez zádrhelů. Jejich hlavní výhodou je perfektní tepelná a zvuková izolace. Budit ze spaní vás nebude ani častá údržba, protože jsou velmi odolná vůči povětrnostním podmínkám. 

  • Vynikající poměr ceny a výkonu

  • Snadná údržba

  • Nemusí jít jen o tradiční bílou barvu. K dispozici jsou také antracitové odstíny profilu či velké množství barevných folií včetně imitace dřeva

  • Při výběru profilu je třeba být ostražitý a hlídat si parametry jako je např. síla kovové výztuhy, kvalita rohových svárů nebo síla materiálu (ale s tím poradíme)

  • Není ideální volbou pro velkoformátová okna a posuvné stěny

S realizací oken a dveří máme dlouholeté zkušenosti. Rádi je dodáme i vám.

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz