Dřevěné dveře

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ekologická vodou ředitelná tlustovrstvá lazura firmy SIKKENS včetně hloubkové impregnace. Dřevěné rámové dveře nabízíme v odstínech dle vzorníku TTK nebo dle standardu RAL. Možnost i dvoubarevné kombinace.

KOVÁNÍ

Celoobvodové kování MACO v nejmodernějším provedení Multi Trend se dvěma přídavnými bezpečnostními body, s přizvedáváním křídla, s pojistkou proti chybné manipulaci. Na přání elektronické ovládání Maco Tronic.

Rámové

Rámové vchodové dveře kombinují moderní design s cenovou dostupností, nabízejíce estetický i funkční prvek pro váš domov. S širokou variabilitou materiálů, robustní konstrukcí z třívrstvě lepeného rámu a efektivní termoizolační vrstvou jsou dobrou volbou pro domy různých architektonických stylů.

Sendvičové

Sendvičové dveře představují vrchol v oblasti vchodových řešení, kombinujíce moderní design a špičkové termoizolační vlastnosti. Jejich konstrukce nabízí vysokou protihlukovou ochranu a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Lepený profil dále zvyšuje jejich stabilitu a životnost, činíc je ideální volbou pro ty, kdo hledají kvalitní a dlouhodobé řešení pro svůj vstupní prostor.

S realizací okenních systémů Veka máme dlouholeté zkušenosti. Rádi je dodáme i vám.

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz