TTK

Alu

Okno kombinující příjemný přírodní materiál z vnitřní strany a odolný hliník zvnějšku. Zasklení dvojsklem, které se díky jedinečnému systému obejde bez použití silikonu.

Použité materiály

smrk

smrk

s i bez podélného napojování

borovice

borovice

s i bez podélného napojování

meranti

meranti

bez podélného napojování

dub

dub

bez podélného napojování

Povrchová úprava

Povrch okna ALU pokrývá ekologická vodou ředitelná tlustovrstvá lazura firmy SIKKENS včetně hloubkové impregnace. Možnost volby různých odstínů včetně dvoubarevné kombinace nebo bezbarvé transparentní lazury.


Kování

Celoobvodové kování MACO v nejmodernějším provedení Multi Trend se dvěma přídavnými bezpečnostními body, s přizvedáváním křídla, s pojistkou proti chybné manipulaci. Na přání elektronické ovládání Maco Tronic.


Sklo

Pro dřevohliníkové okno ALU je použito tepelně izolační dvojsklo s teplým meziskelním rámečkem v provedení nerez. Součinitel prostupu tepla Ug = 1,1 Wm-2 K-1 na přání až 0,56 Wm-2 K-1 Heat Mirror. Možnost zasklení ornamentním sklem, sklem se zvýšenými požadavky na bezpečnost, sklem se zvýšenými požadavky na ochranu proti hluku nebo proti slunečnímu záření. Na přání montáž žaluzií uvnitř dvojskla.


Venkovní opláštění

Předsazený hliníkový profil MIRA nebo MIRA THERM s termoizolační vrstvou v široké paletě barevných odstínů.S realizací dřevohliníkových oken máme dlouholeté zkušenosti.
Rádi je dodáme i vám.

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz