Schüco

AWS 75.SI

Hliníková okna Schüco AWS 75.SI s izolační pěnou a středovým těsněním jsou vhodným řešením pro novostavby rodinných domů, nízkoenergetické stavby a designové interiéry. 

Schüco okna AWS 75.SI nabízí nedostižné přednosti hliníkových materiálů: dlouhou životnost, pevnost a robustnost, úzké pohledy a nejrůznější možnosti v realizaci vhledu – a to i u větších okenních formátů.


  • Konstrukce: stavební hloubka 75mm

  • Prostup celým oknem: Uw = 0,88 - trojsklo W/m²k

  • Těsnění: středové

  • Kování: Schüco AvanTec – skryté panty


 • Energie

  Prémiová, energeticky úsporná hliníková okna Schüco AWS 75.SI nabízí maximum v oblasti úspory energií a výrazně tak snižují náklady za vytápění, kterých dosud bylo dosaženo pouze u plastových či dřevěných oken. Těchto špičkových hodnot je dosaženo díky rozšířené izolační zóně s pěnou plněnými izolátory, optimalizovanému středovému těsnění a novému principu tepelné izolace v zasklívací drážce.


  Bezpečnost

  Konstrukční hloubka 75 mm znamená další plus v oblasti zabezpečení a zesílenou vlastní stabilitu okenní konstrukce. Podle použitého kování a zasklení splňují okna s křídly opatřenými zarážkami požadavky třídy odolnosti až WK3.


  Komfort

  Prostřednictvím prémiového, energeticky úsporného okenního systému Schüco AWS 75.SI lze bez problému realizovat i velkoryse dimenzované okenní formáty. Takto zvětšená transparentnost a světlost vnitřního prostoru viditelně zvyšuje komfort Vašeho bydlení..

  Abyste mohli okenní komfort exaktně přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám, je Vám k dispozici celá škále všech běžných způsobů otvírání. Možnost kombinace se skrytým mechatronickým kováním Schüco TipTronic Vám kromě toho nabízí maximální komfort ovládání pomocí elektrického otevírání, zavírání a zamykání oken - např. stisknutím tlačítka na okenní klice nebo prostřednictvím externího ovládacího panelu Schüco ControlPanel.

S realizací německých okenních systémů Schüco máme dlouholeté zkušenosti. Rádi jej dodáme i vám.

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz