Schüco

AWS 90.SI+

Hliníková okna Schüco AWS 90.SI+ s izolační pěnou a středovým těsněním jsou jedny z nepokročilejších výrobků tohoto druhu. Jsou vhodná jak pro novostavby rodinných domů, tak pro pasivní stavby.

Okna Schüco AWS 90.SI+ jsou jedním z mála systémů hliníkových oken, který je použitelný ve výstavbě domů v pasivním standardu a to díky zvětšené stavební hloubce na 90mm. Samozřejmostí zůstavá využití dosavadních předností hliníkových materiálů: dlouhou životnost, pevnost a robustnost, úzké pohledy a nejrůznější možnosti v realizaci vhledu - a to i u větších okenních formátů.

  • Konstrukce: stavební hloubka 90mm

  • Prostup celým oknem: Uw = 0,80 - trojsklo W/m²k

  • Těsnění: středové

  • Kování: Schüco AvanTec – skryté panty


Energie

v oblasti pasivní výstavby - TOP energeticky úsporná hliníková okna Schüco AWS 90.SI+ výrazně snižují náklady na vytápění.


Bezpečnost

konstrukční hloubka 90 mm znamená další plus v oblasti zabezpečení a zesílenou vlastní stabilitu okenní konstrukce.

Podle použitého kování a zasklení splňují okna s křídly opatřenými zarážkami požadavky třídy odolnosti až WK3.


Komfort

Prostřednictvím prémiového, energeticky úsporného okenního systému Schüco AWS 90.SI+ lze bez problému realizovat i velkoryse dimenzované okenní formáty. Takto zvětšená transparentnost a světlost vnitřního prostoru viditelně zvyšuje komfort Vašeho bydlení.

Abyste mohli okenní komfort exaktně přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám, je Vám k dispozici celá škále všech běžných způsobů otvírání. Možnost kombinace se skrytým mechatronickým kováním Schüco TipTronic Vám kromě toho nabízí maximální komfort ovládání pomocí elektrického otevírání, zavírání a zamykání oken - např. stisknutím tlačítka na okenní klice nebo prostřednictvím externího ovládacího panelu Schüco ControlPanel.

S realizací německých okenních systémů Schüco máme dlouholeté zkušenosti. Rádi jej dodáme i vám.

Zavolejte nám
Volejte Vadeo

773 725 544
Marek Koutek, obchodní technik
marek.koutek@vadeo.cz